Product Details:
| Type of Machine | Pug Cutting Machine |
| Power | 2 HP |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Voltage | 240 V |
| Usage/Application | Industrial |
| Condition Of Machine | Used |
| Type | mechanical |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Type of Machine | Pug Cutting Machine |
| Power | 2 HP |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Voltage | 240 V |
| Usage/Application | Industrial |
| Frequency | 50 Hz |
Product Details:
| Type of Machine | Plasma Cutting Machine |
| Power | 2 HP |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Voltage | 240 V |
| Usage/Application | Industrial |
| Condition Of Machine | Used |
| Type | mechanical |
| Frequency | 50 Hz |